VÝSLEDKY - ZÁPASYRESULTS - MATCHESVÝSLEDKY - ZÁPASYWYNIKI - POJEDYNKIERGEBNISSE - WETTKÄMPFEEREDMÉNYEK - MÉRKŐZÉSEKRÉSULTATS - MATCHSRESULTADOS - COMBATESRISULTATI - INCONTRIРЕЗУЛЬТАТЫ - МАТЧИ
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-60 kg(10)
AFAKHLAGHI Sakhi
AFG
DISQ
PLKISIEL Ernest
Palestra Warszawa
LTJANUŠKA Artur
Lithuanian kickboxing federation
2:1
PLCOULIBALY Amadov
Octagon Kraków
SKKOVÁČ Michal
Firegym BB
0:3
CZSKALICKÝ Matěj
Pankration gym z.s.
CZKOPEC Daniel
Fighting club Ostrava
WO
AFAKHLAGHI Sakhi
AFG
CZMOULIS Jakub
SK Atom Fighters Plzeň
3:0
PLBIERNAT Patryk
Target Niepołomice Muaythai
LTJANUŠKA Artur
Lithuanian kickboxing federation
1:2
CZBLINKA Lukáš
HAMR GYM Ostrava
SKKOVÁČ Michal
Firegym BB
3:0
CZKOPEC Daniel
Fighting club Ostrava
LTJANUŠKA Artur
Lithuanian kickboxing federation
0:3
CZMOULIS Jakub
SK Atom Fighters Plzeň
SKKOVÁČ Michal
Firegym BB
3:0
SKKOVÁČ Michal
Firegym BB
LTJANUŠKA Artur
Lithuanian kickboxing federation
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-63,5 kg(5)
PLBIALECKI Mateusz
Smok Toruń
3:0
CZSIVÁK Václav
Como - 3 gym
CZHUČÍN Filip
SK Mudroch Team
KO
PLNOWAKOWSKI Damian
Arrachion Mrągowo
PLBIALECKI Mateusz
Smok Toruń
0:3
CZMAŠEK Jiří
Pankration gym z.s.
PLBIALECKI Mateusz
Smok Toruń
0:3
PLBIALECKI Mateusz
Smok Toruń
CZHUČÍN Filip
SK Mudroch Team
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-67 kg(2)
LTJABLONSKAS Lukas
Lithuanian kickboxing federation
0:3
LTJABLONSKAS Lukas
Lithuanian kickboxing federation
PLKOLODZIEJCZYK Krzysztof
Arrachion Mrągowo
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-71 kg(6)
PLWASILEWSKII Krystiann
UKS GEDEON PLOCK
KO
CZKUBELKA Daniel
SK Pretorian Pardubice
PLGIELATA Adam
Puncher Wrocław
3:0
CZTALAFOUS Josef
Gladiators Gym České Budějovice
CZSTELŠOVSKÝ Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
3:0
PLWASILEWSKII Krystiann
UKS GEDEON PLOCK
PLGIELATA Adam
Puncher Wrocław
0:3
CZRŮŽIČKA Tadeáš
Lanna Gym
CZSTELŠOVSKÝ Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
WO
CZSTELŠOVSKÝ Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
PLGIELATA Adam
Puncher Wrocław
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-75 kg(8)
CZMAREŠ Kryštof
Lanna Gym
KO
PLGÓRNY Jakub
Hunter Gym
PLKOKIZA Roman
Dragons Den Warszawa
RSC
CZPOSPÍŠIL Jan
Schejbal's Gym Lovosice
PLPOPOWSKI Kamil
ŻKSW Lee Gym Żary
3:0
LTBAREIŠIS Mantas
Lithuanian kickboxing federation
PLADAMIOK Filip
Puncher Wrocław
3:0
CZIŠTÁNEK Erik
KBC Přerov
CZMAREŠ Kryštof
Lanna Gym
3:0
PLKOKIZA Roman
Dragons Den Warszawa
PLADAMIOK Filip
Puncher Wrocław
0:3
PLPOPOWSKI Kamil
ŻKSW Lee Gym Żary
PLADAMIOK Filip
Puncher Wrocław
0:3
PLADAMIOK Filip
Puncher Wrocław
CZMAREŠ Kryštof
Lanna Gym
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-81 kg(2)
CZDUBSKÝ David
REDNECKS Gym z.s.
0:3
CZDUBSKÝ David
REDNECKS Gym z.s.
PLWĘCEK Jakub
Arrachion Mrągowo
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-91 kg(2)
PLJASKULA Jakub
LKSW TAJFUN LEGIONOWO
3:0
PLJASKULA Jakub
LKSW TAJFUN LEGIONOWO
LTVŽESINSKIJ Mikol
Lithuanian kickboxing federation
K-1 JUNIORKYJUNIOR WOMENJUNIORKYJUNIORKIJUNIORINNENNŐI IFJÚSÁGIJUNIORS FÉMININESJUNIOR FEMENINOJUNIORES DONNEЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ)-56 kg(2)
PLPIETRZYKOWSKA Ewa
Palestra Warszawa
RSC
PLPIETRZYKOWSKA Ewa
Palestra Warszawa
CZČEJKOVÁ Gabriela
Kickboxing Baník Most
K-1 JUNIORKYJUNIOR WOMENJUNIORKYJUNIORKIJUNIORINNENNŐI IFJÚSÁGIJUNIORS FÉMININESJUNIOR FEMENINOJUNIORES DONNEЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ)-60 kg(2)
CZDVOŘÁKOVÁ Tereza
Hakim Gym Kladno
3:0
CZDVOŘÁKOVÁ Tereza
Hakim Gym Kladno
CZMEISLOVÁ Tereza
Iron Fighters, z.s.
K-1 JUNIORKYJUNIOR WOMENJUNIORKYJUNIORKIJUNIORINNENNŐI IFJÚSÁGIJUNIORS FÉMININESJUNIOR FEMENINOJUNIORES DONNEЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ)+70 kg(2)
CZKUCHAŘOVÁ Martina
BONUS GYM z.s.
3:0
CZKUCHAŘOVÁ Martina
BONUS GYM z.s.
PLMATUSIEWICZ Zuzanna
ŻKSW Lee Gym Żary
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-60 kg(11)
LTTAMILIN Artur
Lithuanian kickboxing federation
3:0
SKTKÁČ Tomáš
Firegym BB
PLDROHOMIRECKI Arkadiusz
Puncher Wrocław
0:3
CZGEORGIEV Antony
Hakim Gym Kladno
PLSTEPNIEWSKI Pawel
Palestra Warszawa
RSC
UADEMCHUK Roman
Fight Club Pitbull
PLWYSOKIŃSKI Dawid
UKS GEDEON PLOCK
AB
CZKOZELKA Jaroslav
Iron Fighters, z.s.
PLHEJOSZ Marcin
Koniński Klub K1
0:3
LTTAMILIN Artur
Lithuanian kickboxing federation
PLDROHOMIRECKI Arkadiusz
Puncher Wrocław
0:3
SKDUČAY Richard
Tatran Prešov KB KOŠICE
PLSTEPNIEWSKI Pawel
Palestra Warszawa
0:3
CZPROCHÁZKA Šimon
Tiger club Zlín,spolek
PLWYSOKIŃSKI Dawid
UKS GEDEON PLOCK
3:0
PLHEJOSZ Marcin
Koniński Klub K1
PLSTEPNIEWSKI Pawel
Palestra Warszawa
RSC
PLDROHOMIRECKI Arkadiusz
Puncher Wrocław
PLSTEPNIEWSKI Pawel
Palestra Warszawa
0:3
PLSTEPNIEWSKI Pawel
Palestra Warszawa
PLWYSOKIŃSKI Dawid
UKS GEDEON PLOCK
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-63,5 kg(10)
PLOLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
3:0
SKČINČÍK Tomáš
Firegym BB
PLNIESTRZĘBA Rafal
Puncher Wrocław
0:3
VNNGUYEN Manh-Hung
Lanna Gym
PLRODAK Tomasz
ŻKSW Lee Gym Żary
1:2
CZPRÍSLUPSKÝ Martin
Berka Fight centrum z.s.
PLOLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
1:2
HUGRONAI Sandor
Unicentral Bulls
PLLODZIK Jan
LKSW TAJFUN LEGIONOWO
2:1
SKSZAJKÓ Jan
Firegym BB
PLNIESTRZĘBA Rafal
Puncher Wrocław
WO
AFAKHLAGHI Ali
AFG
PLOLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
1:2
PLRODAK Tomasz
ŻKSW Lee Gym Żary
PLLODZIK Jan
LKSW TAJFUN LEGIONOWO
2:1
PLNIESTRZĘBA Rafal
Puncher Wrocław
PLLODZIK Jan
LKSW TAJFUN LEGIONOWO
1:2
PLLODZIK Jan
LKSW TAJFUN LEGIONOWO
PLOLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-67 kg(12)
PLAHMAD Adrian
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
3:0
CZKRUTILEK Jiří
Pretorian Fight Club Ostrava
CZŠIMEČEK Filip
Gladiators Gym České Budějovice
3:0
ATRABL Marc
KSF - Gym Leoben
PLKRASUSKI Jakub
Palestra Warszawa
KO
CZVÍT Zdeněk
Pankration gym z.s.
CZKRIŠTŮFEK Ladislav
Lanna Gym
0:3
HUKARÁCSONY Dávid
Unicentral Bulls
PLAHMAD Adrian
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
1:2
CZKUBÍN Vít
Lanna Gym
PLNOWAKOWSKI Pawel
Palestra Warszawa
WO
CZŠIMEČEK Filip
Gladiators Gym České Budějovice
PLKRASUSKI Jakub
Palestra Warszawa
0:3
SKJANOTÍK Jozef
Firegym BB
CZKRIŠTŮFEK Ladislav
Lanna Gym
0:3
UAKILIARSKYI Taras
Fight Club Pitbull
PLAHMAD Adrian
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
3:0
PLNOWAKOWSKI Pawel
Palestra Warszawa
PLKRASUSKI Jakub
Palestra Warszawa
3:0
CZKRIŠTŮFEK Ladislav
Lanna Gym
PLKRASUSKI Jakub
Palestra Warszawa
KO
PLKRASUSKI Jakub
Palestra Warszawa
PLAHMAD Adrian
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-71 kg(17)
PLKRET Marcin
Puncher Wrocław
KO
CZKOLONIČNÝ Michal
Como - 3 gym
CZHARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
3:0
PLKONOPKA Arkadiusz
LKSW TAJFUN LEGIONOWO
CZANASTASJEV Valentin
Bulldog Gym Czech Figters team
0:3
PLSZLOSER Piotr
Palestra Warszawa
CZSAWICKI Martin
Como - 3 gym
3:0
PLSULEK Bartosz
Puncher Wrocław
PLWOŹNICKI Piotr
UKS GEDEON PLOCK
KO
CZVEŘMÍŘOVSKÝ Radek
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
PLTRZESNIEWSKI-TRYC Piotr
Palestra Warszawa
0:3
CZHVĚZDA Pavel
SK Pretorian Pardubice
CZPILNÝ Pavel
Samurai Fight Club z.s.
1:2
CZFINSTERLE David
Tiger club Zlín,spolek
HUKOVÁCS Ervin
Unicentral Bulls
0:3
PLGĘSIARZ Michal
Nastula Fight Club Warszawa
CZKRČMÁŘ Michal
Lanna Gym
3:0
PLKRET Marcin
Puncher Wrocław
CZHARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
RSC
CZANASTASJEV Valentin
Bulldog Gym Czech Figters team
PLWOŹNICKI Piotr
UKS GEDEON PLOCK
KO
CZSAWICKI Martin
Como - 3 gym
PLTRZESNIEWSKI-TRYC Piotr
Palestra Warszawa
3:0
CZPILNÝ Pavel
Samurai Fight Club z.s.
CZKRČMÁŘ Michal
Lanna Gym
1:2
HUKOVÁCS Ervin
Unicentral Bulls
CZHARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
3:0
PLWOŹNICKI Piotr
UKS GEDEON PLOCK
CZKRČMÁŘ Michal
Lanna Gym
0:3
PLTRZESNIEWSKI-TRYC Piotr
Palestra Warszawa
CZKRČMÁŘ Michal
Lanna Gym
1:2
CZKRČMÁŘ Michal
Lanna Gym
CZHARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-75 kg(7)
PLKOLASINSKI Daniel
Palestra Warszawa
3:0
CZLOŠŤÁK František
KBC Přerov
CZHOSTINSKÝ Jakub
SK Atom Fighters Plzeň
RSC
CZKREJČÍ Michal
Pankration gym z.s.
CZGAZDÍK Jakub
Pretorian Fight Club Ostrava
KO
PLZADORA Dominik
KSW GLADIATOR Bolesławiec
PLKOLASINSKI Daniel
Palestra Warszawa
0:3
CZHUNANYAN Anatoli
Hanuman Gym Praha
CZGAZDÍK Jakub
Pretorian Fight Club Ostrava
0:3
CZHOSTINSKÝ Jakub
SK Atom Fighters Plzeň
CZGAZDÍK Jakub
Pretorian Fight Club Ostrava
0:3
CZGAZDÍK Jakub
Pretorian Fight Club Ostrava
PLKOLASINSKI Daniel
Palestra Warszawa
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-81 kg(14)
CZSRNA Filip
HAMR GYM Ostrava
1:2
PLZDROJEWSKI Patryk
Palestra Warszawa
SKTOMKO Michal
Firegym BB
1:2
HULUKÁCS Balázs
Unicentral Bulls
PLGIERZYNSKI Pawel
Palestra Warszawa
1:2
CZHOLEČEK Jiří
Pankration gym z.s.
UASNYTIUK Serhii
Fight Club Pitbull
1:2
CZKANTOR Tomáš
Como - 3 gym
PLKASZUBA Arkadiusz
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
3:0
SKSTAŠ Ján
SKBU HOSTIVAŘ Praha
PLKOWALSKI Tomasz
Palestra Warszawa
KO
CZZROSTLÍK Ivo
Pankration gym z.s.
CZBARTL Marek
KBC Přerov
3:0
CZSRNA Filip
HAMR GYM Ostrava
SKTOMKO Michal
Firegym BB
2:1
PLGIERZYNSKI Pawel
Palestra Warszawa
PLRAMBALSKI Lukasz
Hunter Gym
KO
UASNYTIUK Serhii
Fight Club Pitbull
PLKOWALSKI Tomasz
Palestra Warszawa
0:3
PLKASZUBA Arkadiusz
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
CZBARTL Marek
KBC Přerov
AB
SKTOMKO Michal
Firegym BB
PLKOWALSKI Tomasz
Palestra Warszawa
0:3
PLRAMBALSKI Lukasz
Hunter Gym
PLKOWALSKI Tomasz
Palestra Warszawa
0:3
PLKOWALSKI Tomasz
Palestra Warszawa
CZBARTL Marek
KBC Přerov
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-86 kg(13)
PLSKRABUCHA Szymon
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
2:1
CZVEIDENTHALER Daniel
Lanna Gym
PLMALCZEWSKI Jakub
Copacabana Warszawa
KO
CZVOJÍK Pavel
Sportovní klub BURSA ŘEZNÍK GYM, o.s.
CZNOVÁK Radek
Kickboxing Baník Most
3:0
PLDOMAŃSKI Mariusz
Octagon Kraków
CZLUPÍNEK Michal
Schejbal's Gym Lovosice
3:0
PLSTAWICKI Zbigniew
Hunter Gym
PLSAJEWICZ Patryk
Copacabana Warszawa
1:2
CZKLEMENT Petr
SK Pretorian Pardubice
UAMOROZ Bogdan
Fight Club Pitbull
RSC
PLSKRABUCHA Szymon
RKSW Rzeszowski Klub Sportów Walki
PLMALCZEWSKI Jakub
Copacabana Warszawa
3:0
PLFILIPEK Jaroslaw
Palestra Warszawa
PLKASPERSKI Dawid
Puncher Wrocław
RSC
CZNOVÁK Radek
Kickboxing Baník Most
CZLUPÍNEK Michal
Schejbal's Gym Lovosice
3:0
PLSAJEWICZ Patryk
Copacabana Warszawa
UAMOROZ Bogdan
Fight Club Pitbull
AB
PLMALCZEWSKI Jakub
Copacabana Warszawa
PLKASPERSKI Dawid
Puncher Wrocław
KO
CZLUPÍNEK Michal
Schejbal's Gym Lovosice
PLKASPERSKI Dawid
Puncher Wrocław
0:3
PLKASPERSKI Dawid
Puncher Wrocław
UAMOROZ Bogdan
Fight Club Pitbull
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-91 kg(5)
CZSRUBEK Ondřej
KBC Přerov
3:0
CZBABKA Tomáš
SK Atom Fighters Plzeň
CZIBL Jakub
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
0:3
CZKUŠNIRAK Radim
Berka Fight centrum z.s.
CZKAREŠ Petr
Iron Fighters, z.s.
3:0
CZSRUBEK Ondřej
KBC Přerov
CZKAREŠ Petr
Iron Fighters, z.s.
KO
CZKAREŠ Petr
Iron Fighters, z.s.
CZIBL Jakub
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА+91 kg(7)
CZFIBICH Georgij
Iron Fighters, z.s.
3:0
CZSTARIAT Jiří
TKBC Praha
UAGOLOVATIUK Mykola
Fight Club Pitbull
KO
CZHALÍK Roman
HAMR GYM Ostrava
PLSZREDER Marcin
Palestra Warszawa
2:1
CZVINŠ David
Berka Fight centrum z.s.
CZFIBICH Georgij
Iron Fighters, z.s.
RSC
CZTŮMA Marian
Berka Fight centrum z.s.
PLSZREDER Marcin
Palestra Warszawa
KO
UAGOLOVATIUK Mykola
Fight Club Pitbull
CZFIBICH Georgij
Iron Fighters, z.s.
3:0
CZFIBICH Georgij
Iron Fighters, z.s.
PLSZREDER Marcin
Palestra Warszawa
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-56 kg(7)
PLZACHARIASZ Anna
Target Niepołomice Muaythai
KO
CZJEHLÍKOVÁ Pavla
Samurai Fight Club z.s.
CZČÁSTKOVÁ Petra
Hanuman Gym Praha
0:3
PLKASPRZYK Magdalena
Target Niepołomice Muaythai
SKGÁBOVÁ Zuzana
ŠKP Policajná Škola Košice
1:2
CZLAŠTOVKOVÁ Petra
SK Atom Fighters Plzeň
CZGRUBEROVÁ Nikol
SK Atom Fighters Plzeň
3:0
PLZACHARIASZ Anna
Target Niepołomice Muaythai
CZČÁSTKOVÁ Petra
Hanuman Gym Praha
3:0
SKGÁBOVÁ Zuzana
ŠKP Policajná Škola Košice
CZGRUBEROVÁ Nikol
SK Atom Fighters Plzeň
3:0
CZGRUBEROVÁ Nikol
SK Atom Fighters Plzeň
CZČÁSTKOVÁ Petra
Hanuman Gym Praha
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-60 kg(3)
PLWARZYBOK Agata
Palestra Warszawa
WO
CZPELECHOVÁ Eliška
Gladiators Gym České Budějovice
CZMUDROCHOVÁ Lucie
SK Mudroch Team
3:0
CZMUDROCHOVÁ Lucie
SK Mudroch Team
PLWARZYBOK Agata
Palestra Warszawa
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-65 kg(5)
PLPIASECKA Aleksandra
Hunter Gym
3:0
CZHLADIKOVA Alena
KTSO PRAHA
PLŚWIATKIEWICZ Joanna
ŻKSW Lee Gym Żary
1:2
CZONDERKOVÁ Denisa
HAMR GYM Ostrava
CZHOMOLKOVÁ Anna
SKS Arena Kladno
3:0
PLPIASECKA Aleksandra
Hunter Gym
CZHOMOLKOVÁ Anna
SKS Arena Kladno
0:3
CZHOMOLKOVÁ Anna
SKS Arena Kladno
PLŚWIATKIEWICZ Joanna
ŻKSW Lee Gym Żary
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-70 kg(3)
SKDOROVOVÁ Radka
ŠKP Policajná Škola Košice
0:3
CZVLNAŘOVÁ Barbora
SK Atom Fighters Plzeň
CZNETOLICKÁ Kateřina
Kickboxing Baník Most
3:0
CZNETOLICKÁ Kateřina
Kickboxing Baník Most
SKDOROVOVÁ Radka
ŠKP Policajná Škola Košice